HDMI-saderīgam VGA/Audio/HDMI-saderīgam/DVI 4in1 Dongle Adapteri, Multiport Sadalītāja Pārveidotājs HDTV DATORA Monitoru, Projektoru

w10325

Jauns produkts

€10.68

Ja jums pieslēgt VGA, lai Uzraudzītu no jūsu klēpjdatora,un VGA nevar pārraidīt audio,audio var pievienot tikai caur savieno audio kabeli ar adapteri ārējie skaļruņi.

Ja veidojat savienojumu ar displeju, 2 monitori, tajā pašā laikā,lūdzu, ir labi zināms, ka jūsu visu 2 ārējos monitorus parādīs to pašu attēlu.

VGA un HDMI var pieslēgt pie pašā laikā,VGA un DP var pievienot tajā pašā laika,bet HDMI un DP nevar savienot, tajā pašā laikā.

Atbalsts ārējo barošanas bloku.Ja savienojumu augstas jaudas ierīcēm vai ierīce ir zems akumulatora uzlādes līmenis, jūs varētu izveidot savienojumu ar Ārējo Barošanas bloku, izmantojot Micro B-5V strāvas ports uzlādes adaptera

Nosūtīt gan audio, gan video no datoru vai planšetdatoru, lai HD TV, izmantojot HDMI.Atbalsta video rezolūcijas, līdz 1920x1080p (Full HD) un nevainojamu audio pass-thru.Atbalsta audio izejas, izmantojot ar savienojumu VGA Audio interface ārējā skaļruņa nepieciešami balss.Ja savienojumu ar monitoru , visi porti ir nepieciešams, skaļrunis, lai iegūtu audio izeja.

Tas ļauj jums, lai izveidotu savienojumu portatīvie datori/Datori/Video Kartes ar HDMI Portu Ārējo Monitoru ar HDMI, VGA un DVI Pieslēgvietām, izmantojot HDMI, VGA un DVI Kabeli(Nopērkams Atsevišķi)

Ko Interfeiss:

1xHDMI V1.4 Versijas Ostas,Max [email protected]

1xDVI 24+1 Ports Female,Max [email protected]

1xVGA 15 Pin Portu,Max [email protected]

1x 3.5 mm Audio pieslēgvieta

1xMicro USB DC-5V,Max 1.5 W Ostas

  • Sertifikācija: CE
  • Zīmola Nosaukums: CY
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Veids: Kabeļa Adapteris
  • Modeļa Numurs: HD-215-WH
  • Produkti Statusu: Sastāvs
  • Iepakojums: Jā

Tagi: hd 215 cena, vads hdmi hdr, hd 215 pad, hdmi 20 m, dvi hdmi splitter, hdmi sienas, rezerves austiņas hd 215 225, ntag nfc 215, hdmi ievade pc, extensor hdmi.

Piederumi