200 Iepak 150 Mikronu Krāsas Konusa Krāsu Filtri, 150 Mikronu Krāsu Filtrs Ar Smalkām Neilona Sietu Automobiļu Spray Filtrs

w10326

Jauns produkts

€11.60 €9.51

Aizzīmju Punktiem:

1、150 µm Sietiņš konusveida piltuves: ar sietiņu konusveida piltuves ir izgatavoti no labas kvalitātes materiāliem ar neilona sietu padoms apakšā, izturīga pietiekami ilgu laika izmantošanu.

2、Mērķis: šīs krāsas konusa filtru var novērst aizsērējumu krāsošanas iekārtas, kas var filtrēt smidzinātāju, krāsu, pirms piepildot to ar šķidrumu, lai novērstu aizsērēšanu.

3、Silikona piltuve: ar foldable silikona piltuvi, nav jāuztraucas par konuss sabrukums, locīšanas vairāk vai krītot uz jūsu kvarts konteineru.

4、Plaši piemērojama: konusa krāsu filtriem, ir piemērots vairumam veidu, krāsu, sveķu, laku, emaljas, un traipus; Filtrs, izsijāt un novērstu piemaisījumu krāsu, kā arī noņemt krāsu pikas un cietas vielas; Piemērots māja, hobijs, mākslas un amatniecības krāsas.

5、Ievērojamu dizains: 150 µm sietiņš vidēja konusa formas dizains ar pilnas plūsmas padoms apakšā, 4.8 collu garumā un 5.9 collu diametrā; Salokāma silikona piltuve satur 1 caurumiem uz augšu, nostiprināšanai un karājas mērķiem.

200 Iepak 150 Mikronu Krāsas Konusa Krāsu Filtri, 150 Mikronu Krāsu Filtrs ar Smalkām Neilona Sietu – Automobiļu, smidzinātāji, daiļamatniecība, Hobijs & Glezna Projektiem

Specifikācijas:

Kategorija: 150 mikronu krāsu konuss

Materiāls: Papīrs & Neilona

Mikronu:150

Attiecas uz: Auto krāsas aerosola krāsu koka mēbeles, tehnika, ieroču kalibrs 1.3 līdz 2.0 ir universāla.

Priekšrocības:

- Visu veidu krāsas un ķīmisko produktu

- Noņem krāsas izaugumi & cietām vielām

- Novērš piemaisījumu jaunus un vecās krāsas, gan

- Uztur konsekventu, pat krāsas biezums

- Novērš smidzinātāju, aizsērējuma

- Stipra, izturīga konstrukcija

- Viegli lietot mazos daudzumos, krāsas

- Vienreiz, vienkārši mest prom

Paketē iekļauts:

200 x Neilona acs krāsu filtri

1 x Salokāms silikona piltuves

  • Kategorijas:
  • Neilona sieta krāsu filtri: x200
  • Universal: lielgabalu kalibrs 1.3 līdz 2.0 ir universāla
  • Modeļa Numurs: Smalka Krāsu Papīra Filtri
  • Attiecas uz: Automobiļu krāsas aerosola krāsu koka mēbelēm, mašīnām
  • Salokāma silikona piltuves: x1
  • Materiāls:
  • Mikronu:

Tagi: aerosola krāsu, mazās cepurītes, lielgabals tuksnesī, 150 acs, lielgabals suvenīru, okeāna pack, filtra krāsas papīra, filtra kokvilnas apgleznošana, 120 mikronu filtrs, filtrs acs mikronu, melnas krāsas cepures.

Piederumi