1kg DA-6 mēslojuma Dietil aminoetil hexanoate 98%

w10418

Jauns produkts

€60.01

Izmanto:

1) var būt tieši izšķīdināts ūdenī,lietošanu lauksaimniecības kultūrām.,palielina augu hlorofila saturs, olbaltumvielu, nukleīnskābju, tas var palielināt ātrumu fotosintēzes, tas var paātrināt C/N vielmaiņu un palīdz augiem uzņemt ūdeni un mēslojumu, palielināt uzņēmuma sausuma izturīgs un aukstā izturīgi-spēju.

2) Tas var būt savienojums ar mēslojumi, fungicīdi, insekticīdi,kopā ar N. P. Zn.Cu.Mn.Fe.Mo mēslošanas līdzekļi utt.Tas var paātrināt augus uzsūkt mēslojumu, un tas var palielināt mēslojuma ietekme aptuveni 30%.Tā var ietaupīt mēslošanas par 10%.

3) To var izmantot augļu, kultūras, ziedu un dārzeņu,kopā ar daudzu veidu baktericīdus, jo tā ir neitrāla viela, un to var palielināt ietekmi uz germicide ir ievērojami.

4) ir pierādīts, ka DA-6 ir detoksikācijas ar daudzu veidu herbicīdi.Sajauc ar herbicīdi, to var izdarīt augi atdzīvināt ātri, nesamazinot iedarbības herbicīds.Tas var būt sajaukts ar daudzu veidu insekticīdi, jo tā ir neitrāla viela.

  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Citi Nosaukumi: DA-6
  • Klasifikācijas: Augu Pārtikas

Tagi: hydropon, valters, bikini oversize, fertil, sakņu pulveris, draugu karte, aptecētājs komplekts suzuki gsxr1000 k7, augu sēklas, mēslojums augu, bazaar.

Piederumi